O biurze rachunkowym

Naszą misją jest sprostanie wszelkim oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też biuro rachunkowe MKM z Krakowa świadczy kompleksowe usługi z zakresu prowadzenia Ksiąg Przychodów i Rozchodów, Ksiąg Handlowych, a także profesjonalnej obsługi kadrowo-płacowej.

Współpraca z Kancelarią Podatkową MKM oznacza:
  • zaangażowanie w sprawy Klientów
  • solidność
  • usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów

Wiemy doskonale, jak istotne w naszej branży jest ogromne doświadczenie, dlatego też nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy wciąż podnoszą swoje kompetencje w ramach takich dziedzin jak księgowość, rachunkowość, prawo podatkowe i prawo pracy, a także ubezpieczenia społeczne.

Dodatkowym atutem jest długoletnia praktyka w piastowaniu stanowisk Głównego Księgowego, a także posiadanie stosownych certyfikatów przez osoby zarządzające Kancelarią oraz sprawujące nad nią nadzór. To wszystko pozwala nam zapewnić Państwu najwyższą jakość usług.

Współpracujemy na stałe z Kancelarią Biegłych Rewidentów, Doradcami Podatkowymi, a także Kancelarią Radcy Prawnego, dzięki czemu nasi Klienci mogą w pełni zaufać naszym poradom.

Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za świadczenie usług księgowych dla naszych Klientów, dlatego też jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w firmie PZU S.A.

Nasza misja to odciążenie Klientów od spraw podatkowych związanych z prowadzeniem przez nich wielu różnych przedsięwzięć. Dzięki otrzymanemu pełnomocnictwu wszelkie aspekty związane z kontaktem z ZUS i Urzędem Skarbowym załatwia nasza kancelaria. Mogą więc Państwo w tym czasie skupić się na własnej działalności.

Zapraszamy do współpracy. Przekonają się Państwo, że warto było nam zaufać.