Współpraca z Kancelarią Podatkową MKM oznacza:
  • zaangażowanie w sprawy Klientów
  • solidność
  • usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów
Zapewniamy:
  • miłą i fachową obsługę
  • rzetelność
  • dokładność
  • terminowość
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nasza Kancelaria oferuje usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych (KH), jak i podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (PKPiR), usług kadrowo-płacowych (HR), adresu rejestrowego czy zakładania spółek. Dodatkowo świadczymy usługi doradztwa podatkowego na podstawie wpisu nr 554 do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego.

Zdając sobie sprawę, jak ważne jest doświadczenie w naszej branży, możemy się poszczycić wykwalifikowaną kadrą pracowników, a nieustanne podnoszenie ich kwalifikacji w takich dziedzinach jak prawo podatkowe, rachunkowość, prawo pracy oraz wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych, pozwala naszym Klientom czuć się bezpiecznie.

Dodatkowo ponad 15 lat doświadczenia zawodowego oraz posiadane certyfikaty osób zarządzających i sprawujących nadzór nad pracą w Kancelarii, pozwalają gwarantować najwyższą jakość usług. Rozliczenia podatkowe prowadzone są pod nadzorem licencjonowanego doradcy podatkowego.

Dzięki stałej współpracujemy z Kancelariami Radców Prawnych oraz Adwokatów nasi Klienci mogą być spokojni co do trafności naszych porad.

Biorąc na siebie odpowiedzialność za wykonywane na rzecz naszych Klientów usługi sprawiamy, iż Klienci mają do nas pełne zaufanie - jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 1 000 000 PLN.

Naszym celem jest jak najmniejsze absorbowanie naszych Klientów sprawami podatkowymi związanymi z prowadzonymi przez nich przedsięwzięciami, a dzięki otrzymanemu pełnomocnictwu, ciężar kontaktów z urzędem skarbowym czy inspektoratem ZUS spada na nas. Nasi Klienci mogą skupić się na swojej działalności wiedząc, że wszelkie niezbędne formalności załatwimy za nich.

Wierzymy, iż zdobędziemy i Państwa zaufanie.